ZBIORNIK BEZODPŁYWOWY (SZAMBO) 6000 l

Producent: MICIŃSKI
Waga: 192 kg
Dostępność:
Czas realizacji: 14 dni
szt.

SOLIDNE I WYTRZYMAŁE ZBIORNIKI BEZODPŁYWOWE FIRMY MICIŃSKI PRZEZNACZONE DO SKŁADOWANIA RÓŻNEGO RODZAJU ŚCIEKÓW, ZARÓWNO DOMOWYCH I GOSPODARCZYCH

Zbiornik bezodpływowy wykonany jest z laminatu poliestrowo-szklanego, czyli włókna szklanego wzmocnionego żywicą poliestrową. Połączenie tych komponentów wraz z nowoczesnym, opływowym kształtem i mocną konstrukcją zbiornika sprawia, że jest to produkt bardzo wytrzymały (wytrzymałość porównywalna do zbiornika żelbetonowego), a jednocześnie niezwykle lekki i doskonały jakościowo. 

Polecane zbiorniki bezodpływowe znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w składowaniu ścieków, ale także jako praktyczne podziemne kontenery na wodę deszczową, która następnie może zostać wykorzystana na przykład do celów rolniczych. Są to ekologiczne, bezpieczne dla środowiska produkty, które spełniają wszelkie wymagane normy użytkowania. Ich cechy - wytrzymałość oraz stuprocentowa szczelność - zapewniają niezawodną ochronę przed wyciekaniem składowanej zawartości do gruntu, a także chronią przed przenikaniem wody do zbiornika. 

Zbiorniki bezodpływowe dostępne są w zróżnicowanych wielkościach dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów. Są to pojemności od 2000 do 11000 litrów. Wszystkie zbiorniki posiadają specjalne przetłoczenia pozwalające na dowolne, szeregowe lub równoległe łączenie ze sobą dowolnej ich ilości oraz kombinacji. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy zapragniemy uzyskać większej pojemności zbiornik. Do każdego produktu dołączona jest przejrzysta i wyczerpująca instrukcja obsługi, pozwalająca na samodzielne zainstalowanie go na działce lub posesji przydomowej. Na bieżąco służymy również profesjonalnymi poradami w zakresie wyboru, instalacji i użytkowania zbiorników.